באמצעות פרסום ממוקד תוביל את העסק שלך למעלה בסולם ההצלחה!
דאטא אקספרט מציעה מגוון פתרונות לעסקים וחברות המעוניינות בשימוש בערוצים שיווקיים ישירים ביניהם פרסום מבוסס תוצאות, דיוור ישיר, מאגרי מידע ועוד.

אז איך נוכל לעזור לך?

קמפיין לידים

צריך לידים חדשים לעסק? צריך מתעניינים חדשים למוצר או שרות שאתה רוצה לקדם? אין בעיה, הגעת למקום הנכון! המומחים של דאטא אקספרט יבנו עבורך קמפיין לידים איכותי וילוו אותך מהשלב הראשון ועד לביצוע המכירה. באמצעות קמפיין לידים איכותי, הכולל טיוב לידים אנושי תוכל לנהל מכירה למתעניינים פוטנציאליים בקצב שהכי מתאים לך ולהגדיל את המכירות של העסק שלך. קבל הצעה>>

פרסום מבוסס תוצאות במודלים שונים

צריך חשיפה למותג שלך? כניסות לאתר האינטרנט או המוצר שבנית? דאטא אקספרט מתמחה בפרסום מבוסס תוצאות במודלים מגוונים לרבות חשיפות (CPM), הקלקות (CPC), מכירות (CPA) ועוד. ברשותנו מדיה פרסומית איכותית ומפולחת באמצעותה נוכל להפנות אלייך את הקהל הרלוונטי ביותר.

ניהול קמפיינים בגוגל

קמפיין ממומן במנועי חיפוש בדגש על גוגל הוא אחד הכלים האפקטיביים והמשתלמים ביותר לגיוס לקוחות חדשים לעסק. ניהול תקציב בצורה נכונה ומקצועית תאפשר לך להגיע לקהל הממוקד ביותר בעלות המשתלמת ביותר.

רשימות תפוצה לפי דרישה

מעוניין ברשימת תפוצה ספציפית המתאימה לקהל מסוים מאוד? אין בעיה! אנו מספקים שירות איסוף נתונים מרשת האינטרנט ע”פ הגדרת הלקוח בצורה מהירה ועילה ביותר. בסוף התהליך תקבל את מאגר המידע בו אתה מעוניין.

הוספת סגמנטים מייצגים לבסיסי לקוחות קיימים – הבהרת פלחי שוק כדאיים לשיווק מוצרי הלקוח.

דיוור אלקטרוני

בניית קמפיין דיוור אלקטרוני, הכולל דף נחיתה, מערכת ניהול לידים ומערכת הפצה מהמתקדמות בעולם.

ניהול מאגרי מידע עבור לקוחות

יש לכם מאגר מידע של העסק? יש לכם רשימה של לקוחות שרשמתם בדרכים שונות? אתם יכולים לעשות מזה כסף! המומחים של דאטא אקספרט ילוו אותם מתחילת התהליך ועד ליצירת לידים והפניות מהרשימה שלכם.

שרות למשרדי פרסום

יש לכם תקציב לידים ללקוח? באמצעות קמפיין לידים ממוקד נייצר לכם את הלידים האיכותיים ביותר.

שיווק באמצעות SMS לטלפונים ניידים

קמפיין sms חכם יכול לייצר לכם לא מעט לידים והפניות. תנו למומחים שלנו לבנות לכם קמפיין sms ולגייס לכם לקוחות חדשים על ידי אחת מהשיטות האפקטיביות בעולם הפרסום. קרא עוד>>

רוצים לשמוע עוד? צרו איתנו קשר ואחד מנציגנו ישמח לתת לכם פרטים וייעוץ ללא התחייבות.