יש לך עסק? רוצה לשווק את המוצר שלך לקהל ממוקד באמצעות דיוור ישיר? רשימת מיילים היא פתרון מצוין עבורך.

לפני שמתחילים חשוב להבין מספר דברים

מהי רשימת מיילים?
רשימת מיילים / רשימת דיוור היא למעשה אוסף של כתובות דוא"ל של לקוחות פוטנציאליים. רשימות אלו נאגרות בשיטות שונות בעיקר ע"י בעלי אתרים שונים שמבקשים מאתנו להשאיר פרטים למידע נוסף אודות השירות / המוצר שברשותם.

רשימת מיילים יכולה להכיל ממספר רשומות בודדות ועד עשרות ומאות אלפי רשומות (כתובות דוא"ל).

כיצד תמצא רשימת מיילים המתאימה לצרכים שלך?
לפני הכול חשוב לציין שהחוק אוסר על סחר ברשימת מיילים. כלומר, חברות העוסקות בתחום מוכרות למעשה את השימוש ברשימה, כלומר הפצת הרשימה לנמעניה ולא את הרשימה עצמה.

רשימת מיילים צריכה להתאים לקהל הלקוחות שלך – רשימת מיילים מפולחת. כלומר, אם אתה מוכר מוצר קוסמטי לנשים תרצה לפנות לקהל של נשים מגיל מסוים. הרעיון הוא פשוט – רשימת מיילים צריכה להיות רלוונטית למוצר / שרות שלך. איתור רשימת מיילים חוקית לשימוש ואיכותית היא משימה לא פשוטה, שכן דיוור ישיר הוא מדיה איכותית וממוקדת ובעלות תועלת משתלמת לכל עסק בהשוואה למדיות פרסומיות אחרות.

הנה כמה טיפים שיעזרו לך:

חפש אתרים רלוונטיים לעסק שלך בגוגל ופנה אליהם בבקשה לשימוש ברשימת המיילים שלהם. לכל אתר יש בד"כ ניוזלטר פרסומי בו תוכל להשתמש.

חפש חברות מקצועיות בתחום – DataExpertתוכל לספק לך פתרונות איכותיים בתחום

אסוף רשימת מיילים בעצמך – במידה ויש לך אתר מומלץ להוסיף טופס הרשמה לניוזלטר. כאשר יהיו ברשותך כמה עשרות של נמענים התחל לשלוח להם ניוזלטר עם מידע רלוונטי.

כיצד משתמשים ברשימת מיילים
לאחר שמצאת את רשימת החלומות שלך (במחיר אטרקטיבי כמובן) הגיע הזמן להשתמש בה! אז איך עושים את זה?

רשימת מיילים מכילה מיילים לכן יש צורך ב:

1. הכנת מייל עם המסר הפרסומי שלך (רצוי עם הטבה נחמדה)

2. בניית דף נחיתה עם אפשרות להשארת פרטים או רכישה אונליין.

3. שימוש במערכת להפצת הרשימה – אם השתמשת בשרות של חברה מקצועית בתחום היא תספק לך את השירות הזה בד"כ. במידה ולא תוכל לרכוש חבילות פרסום בחברות עם מערכת ניוזלטר שונות. דוגמא לחברה עם מערכת הפצת ניוזלטר

טיפ: שים לב שהמערכת בה אתה משתמש מספקת אפשרות לדו"חות מפורטים הכוללים: מספר נמענים שפתחו את הדיוור, הקליקו. במידה והחלטת להשתמש בדף נחיתה עם טופס להשארת פרטים שים לב שהםניות (לידים) מגיעות לאנשהו… לתיבת המייל שלך או למערכת ניהול לידים.

בהצלחה!

מעוניין בהצעת מחיר ובייעוץ מקצועי ללא תשלום? נשמח לעמוד לשרותך! לחץ כאן